Property Sale
Sale
$341,500
To:
Sq Ft1,684DeedBook 20250, Page 56500
To:
Year Built: 1907
Newark, NJ 07108
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,670 | +2.0% |
| 2024 | $4,578 | -0.2% |
| 2023 | $4,585 | -1.7% |
| 2022 | $4,666 | +1.0% |
To:
Year Built: 1907
832 S 15th St
Residential
331 W Runyon St
Residential
596 S 18th St
Residential
13-15 White Terr
Residential
119 Lehigh Ave
Residential