Property Sale
Sale
$26,136
To:
DeedBook 20260, Page 17575
To:
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 1996 | $1,878 | +0.2% |
| 1995 | $1,874 | +1.5% |
| 1994 | $1,845 | — |
To:
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.