Property Sale
Sale
$22,812
To:
DeedBook 20240, Page 39448
To:
Newark, NJ 07112
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 1995 | $939 | +49.3% |
| 1994 | $629 | +5.1% |
| 1993 | $599 | +17.5% |
| 1992 | $510 | +10.5% |
To:
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.