Property Built
Built
Year Built: 1926
Year Built: 1926
Newark, NJ 07106
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,682 | +2.0% |
| 2024 | $5,570 | -0.2% |
| 2023 | $5,579 | -1.7% |
| 2022 | $5,677 | +1.0% |
Year Built: 1926
315 Ellery Ave
Residential
351 Ellery Ave
Residential
151 Norwood St
Residential
194 West End Ave
Residential
228-230 Sunset Ave
Residential