Property Sale
Sale
$42,000
To:
Sq Ft3,696DeedBook 4639, Page 776
To:
Year Built: 1949
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,750 | +2.0% |
| 2024 | $5,637 | -0.2% |
| 2023 | $5,646 | -1.7% |
| 2022 | $5,746 | +1.0% |
To:
Year Built: 1949
125-127 Midland Pl
Residential
275 Ellery Ave
Residential
56-60 Oakland Terr
Residential
168-170 West End Ave
Residential
47-49 Montrose St
Residential