Property Sale
Sale
$0
Newark, NJ 07114
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $28,336 | +2.0% |
| 2024 | $27,777 | -0.2% |
| 2023 | $27,822 | -1.7% |
| 2022 | $28,314 | +1.0% |
956 Frelinghuysen Ave
Industrial
14-20 Wharton St
Industrial
329 Frelinghuysen Ave
Industrial
418-426 Rt 1 & 9
Industrial
40-60 Pershing Ave Rear
Industrial