Property Sale
Sale
$340,000
To:
Sq Ft2,671DeedBook 12239, Page 8349
To:
Year Built: 1917
Newark, NJ 07104
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,089 | +2.0% |
| 2024 | $6,949 | -0.2% |
| 2023 | $6,960 | -1.7% |
| 2022 | $7,083 | +1.0% |
To:
Year Built: 1917
32 Oraton St
Residential
543 Summer Ave
Residential
68 Wakeman Ave
Residential
328-330 Ridge St
Residential
506-508 Highland Ave
Residential