Property Built
Built
Year Built: 1912
Year Built: 1912
Newark, NJ 07104
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,119 | +2.0% |
| 2024 | $7,959 | -0.2% |
| 2023 | $7,972 | -1.7% |
| 2022 | $8,113 | +1.0% |
Year Built: 1912
288 Woodside Ave
Residential
699-701 Parker St
Residential
612 Summer Ave
Residential
303 Woodside Ave
Residential
222 Woodside Ave
Residential