Property Sale
Sale
$229,000
Sq Ft2,580DeedBook 20191, Page 21486Recorded12/24/2019
From:
To:
Year Built: 1915
Newark, NJ 07104
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,191 | +2.0% |
| 2024 | $6,069 | -0.2% |
| 2023 | $6,079 | -1.7% |
| 2022 | $6,186 | +1.0% |
From:
To:
Year Built: 1915
299 Woodside Ave
Residential
327-329 Woodside Ave
Residential
905 Clifton Ave
Residential
281 Woodside Ave
Residential
680 Highland Ave
Residential