Property Sale
Sale
$470,000
To:
Sq Ft1,696DeedBook 20191, Page 8906
To:
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,701 | +2.0% |
| 2024 | $9,510 | -0.2% |
| 2023 | $9,525 | -1.7% |
| 2022 | $9,694 | +63.5% |
To:
Year Built: 1900
43 Wall St
Residential
131 Van Buren St
Residential
75 Malvern St
Residential
45 Warwick St
Residential
38 Delancy St
Residential