Property Sale
Sale
$95,000
To:
Sq Ft2,203DeedBook 12226, Page 370
To:
Year Built: 1911
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,120 | +4.9% |
| 2024 | $14,412 | +14.4% |
| 2023 | $12,600 | +3.1% |
| 2022 | $12,223 | +5.5% |
To:
Year Built: 1911
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.