Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,081 | +3.4% |
| 2024 | $6,846 | +2.3% |
| 2023 | $6,695 | +1.2% |
| 2022 | $6,615 | +2.0% |
Year Built: 1960
1275 Jefferson Blvd
Residential
139 Walker Ave
Residential
1101 Cooper St
Residential
1158 Kohler Ave
Residential
23 Caulfield Ave
Residential