Property Sale
SaleMulti
$45,000
DeedBook 2489, Page 141
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,574 | +3.3% |
| 2024 | $4,428 | +2.2% |
| 2023 | $4,333 | +1.2% |
| 2022 | $4,284 | +1.9% |
Year Built: 1920
1910 Pasadena Ave
Residential
413 Oak Ave
Residential
1826 Pasadena Ave
Residential
1725 Almonesson Rd
Residential
31 Claro Ave
Residential