Property Sale
SaleMulti
$330,000
DeedBook 6231, Page 154Recorded1/28/2020
Also conveyed in this deed
1 parcelAlso conveyed in this deed
1 parcelFrom:
To:
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,585 | +3.3% |
| 2024 | $3,470 | +2.2% |
| 2023 | $3,396 | +1.2% |
| 2022 | $3,357 | +1.9% |
Also conveyed in this deed
1 parcelFrom:
To:
1000 Delsea Dr Unit D3a
Industrial
1000 Delsea Dr Unit H4
Industrial
1000 Delsea Dr Unit H3
Industrial
1000 Delsea Dr Unit I1
Industrial
1000 Delsea Dr Unit H2
Industrial