Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,969 | +3.3% |
| 2024 | $4,809 | +2.2% |
| 2023 | $4,707 | +1.2% |
| 2022 | $4,653 | +1.9% |
Year Built: 1960
328 Lasalle Ave
Residential
324 Lasalle Ave
Residential
320 Lasalle Ave
Residential
317 Lasalle Ave
Residential
316 Lasalle Ave
Residential