Property Sale
Sale
$180,000
DeedBook 4344, Page 142
Year Built: 1956
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,930 | +3.3% |
| 2024 | $5,739 | +2.2% |
| 2023 | $5,617 | +1.2% |
| 2022 | $5,552 | +1.9% |
Year Built: 1956
514 Muhlenberg Ave
Residential
512 Muhlenberg Ave
Residential
529 Muhlenberg Ave
Residential
350 Villanova Ave
Residential
502 Muhlenberg Ave
Residential