Property Sale
Sale
$359,900
DeedBook 4220, Page 230
Year Built: 2004
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,041 | +3.3% |
| 2024 | $8,751 | +2.2% |
| 2023 | $8,565 | +1.2% |
| 2022 | $8,466 | +1.9% |
Year Built: 2004
403 Eryn Rd
Residential
225 Ogden Rd
Residential
5 Carly Ct
Residential
411 Eryn Rd
Residential
622 Sammler St
Residential