Property Built
Built
Year Built: 1966
Year Built: 1966
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,456 | +5.6% |
| 2024 | $6,116 | +1.0% |
| 2023 | $6,056 | -1.4% |
| 2022 | $6,141 | -0.1% |
Year Built: 1966
301 Congress Dr
Residential
237 Crescent Ave
Residential
412 Maria Ave
Residential
220 Swedesboro Ave
Residential
527 Sheridan Dr
Residential