Property Sale
Sale
$228,000
DeedBook 4355, Page 318
Year Built: 1962
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,714 | +5.6% |
| 2024 | $6,361 | +1.0% |
| 2023 | $6,299 | -1.4% |
| 2022 | $6,386 | -0.1% |
Year Built: 1962
85 Harmony Rd
Residential
104 Harmony Rd
Residential
45 Chester Ave
Residential
1010 Berkley Rd
Residential
305 Memorial Ave
Residential