Skip to content

509 N Broad St(Unit D001)Woodbury, NJ 08096

Last Sale Date
May 4, 2022

Property Information

Block85
Lot4
QualifierD001
CountyGloucester
MunicipalityWoodbury City
Tax Map Page---

Building Details

Building Class---
Description6SBRC

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:$6,945,900
100%
Total Assessment$6,945,900

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$334,167+3.7%
2024$322,290+3.2%
2023$312,427+0.0%
2022$312,427
Property History

Property Sale

Sale
$0