Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $21,971 | +4.2% |
| 2024 | $21,083 | +2.7% |
| 2023 | $20,525 | +1.8% |
| 2022 | $20,164 | +5.6% |
Year Built: 1920
69 W 38th St
Residential
11 Wesley Ct
Residential
167 W 32nd St
Residential
171 W 32nd St
Residential
173 W 32nd St
Residential