Property Built
Built
Year Built: 1920
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,708 | +4.2% |
| 2024 | $9,315 | +2.7% |
| 2023 | $9,069 | +1.8% |
| 2022 | $8,909 | -6.9% |
Year Built: 1920
524 Avenue E
Residential
70 W 39th St
Residential
100 W 37th St
Residential
227-229 Prospect Ave
Residential
26 W 26th St
Residential