Property Sale
Sale
$105,000
DeedBook 5095, Page 316
Year Built: 1966
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,121 | +4.2% |
| 2024 | $6,834 | +2.7% |
| 2023 | $6,653 | +1.8% |
| 2022 | $6,536 | -17.1% |
Year Built: 1966
86 W 33rd St
Residential
795 Avenue C
Residential
200 Park Road
Residential
795 Avenue C
Residential
201 W 30th St
Residential