Property Sale
Sale
$72,000
DeedBook 5881, Page 137
Year Built: 1925
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,800 | +4.2% |
| 2024 | $3,646 | +2.7% |
| 2023 | $3,550 | +1.8% |
| 2022 | $3,487 | +19.2% |
Year Built: 1925
799 Avenue A
Residential
803 Avenue A
Residential
680 Jf Kennedy Blvd
Residential
803 Avenue A
Residential
803 Avenue A
Residential