Property Sale
Sale
$535,000
From:
To:
Sq Ft2,528DeedBook 8114, Page 87Recorded1/30/2007
From:
To:
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,478 | +4.2% |
| 2024 | $13,893 | +2.7% |
| 2023 | $13,525 | +6.2% |
| 2022 | $12,732 | -13.0% |
From:
To:
Year Built: 1968
15 West Drive
Residential
5 West Drive
Residential
19 West Drive
Residential
12 E 38th St
Residential
512 Avenue E
Residential