Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1925
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,439 | +4.2% |
| 2024 | $11,937 | +2.7% |
| 2023 | $11,621 | +1.8% |
| 2022 | $11,416 | -12.6% |
Year Built: 1925
167 W 31st St
Residential
171 W 31st St
Residential
174 W 31st St
Residential
152 W 31st St
Residential
22 Newark Bay Ct
Residential