Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,693 | +4.3% |
| 2024 | $9,291 | +2.8% |
| 2023 | $9,038 | -0.0% |
| 2022 | $9,041 | +2.2% |
Year Built: 1970
132 W 32nd St
Residential
132 W 32nd St
Residential
132 W 32nd St
Residential
136 W 32nd St
Residential
136 W 32nd St
Residential