Property Built
Built
Year Built: 1920
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,033 | +4.2% |
| 2024 | $10,587 | +2.7% |
| 2023 | $10,307 | +1.8% |
| 2022 | $10,125 | -12.9% |
Year Built: 1920
20-22 E 32nd St
Residential
36 E 36th St
Residential
436 Avenue E
Residential
78-80 W 32nd St
Residential
752 Jf Kennedy Blvd
Residential