Property Sale
Sale
$285,000
From:
To:
Sq Ft1,083DeedBook 9533, Page 9Recorded1/27/2021
From:
To:
Year Built: 1922
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,929 | +4.2% |
| 2024 | $7,609 | +2.7% |
| 2023 | $7,408 | +1.8% |
| 2022 | $7,277 | -12.9% |
From:
To:
Year Built: 1922
59-63 W 30th St
Residential
86 W 33rd St
Residential
547 Avenue E
Residential
86 W 33rd St
Residential
59-63 W 30th St
Residential