Skip to content

592-612 Avenue CBayonne, NJ 07002

Last Sale Date
Mar 11, 2020

Property Information

Block178
Lot1

Sq Footage---
Acreage0.73

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$1,675,900
99%
Improvement Value:$14,600
1%
Total Assessment$1,690,500

Tax History

YearProperty taxesChange
1990$6,847
Property History

Property Sale

Sale
$0