Property Built
Built
Year Built: 1920
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,213 | +4.2% |
| 2024 | $8,840 | +2.7% |
| 2023 | $8,607 | +1.8% |
| 2022 | $8,455 | -2.9% |
Year Built: 1920
25a W 26th St
Residential
42 E 22nd St
Residential
40 E 28th St
Residential
21 W 26th St
Residential
11 E 18th St
Residential