Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1985
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,599 | +4.2% |
| 2024 | $6,332 | +2.7% |
| 2023 | $6,164 | +1.8% |
| 2022 | $6,056 | -11.2% |
Year Built: 1985
647-653 Jf Kennedy Blvd
Residential
647-653 Jf Kennedy Blvd
Residential
647-653 Jf Kennedy Blvd
Residential
647-653 Jf Kennedy Blvd
Residential
647-653 Jf Kennedy Blvd
Residential