Search
Foreclosures
Tools
Property History
No events match the selected filters.
13-19 E 24th StBayonne, NJ 07002
Public Property
Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Jan 19, 2012
Property Information
Block191
Lot1
Assessment
Land Value:$329,800
94%
Improvement Value:$19,200
6%
Total Assessment$349,000
Tax History
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 1990 | $4,919 | — |
Property History
No events match the selected filters.