Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1978
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,158 | +4.2% |
| 2024 | $12,626 | +2.7% |
| 2023 | $12,292 | +1.8% |
| 2022 | $12,076 | +9.8% |
Year Built: 1978
14 E 17th St
Residential
2-4 Prospect Ave
Residential
16 E 17th St
Residential
94 W 14th St
Residential
378 Jf Kennedy Blvd
Residential