Property Sale
Sale
$113,000
DeedBook 5277, Page 164
Year Built: 1930
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,772 | +4.2% |
| 2024 | $9,377 | +2.7% |
| 2023 | $9,129 | +1.8% |
| 2022 | $8,968 | -2.6% |
Year Built: 1930
135 W 56th St
Residential
93 W 20th St
Residential
100 W 43rd St
Residential
82 W 48th St
Residential
134 W 56th St
Residential