Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,486 | +4.2% |
| 2024 | $8,143 | +2.7% |
| 2023 | $7,927 | +1.8% |
| 2022 | $7,788 | -23.5% |
Year Built: 1920
67 W 10th St
Residential
18 W 11th St
Residential
24-26 W 13th St
Residential
314 Jf Kennedy Blvd
Residential
62 W 8th St
Residential