Skip to content

233-235 Avenue CBayonne, NJ 07002

Last Sale Date
Mar 11, 2020

Property Information

Block282
Lot17

Sq Footage---
Acreage0.14

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$226,000
89%
Improvement Value:$27,400
11%
Total Assessment$253,400

Sale
$0