Property Sale
Sale
$575,000
From:
To:
Sq Ft2,712DeedBook 9352, Page 450Recorded10/26/2018
From:
To:
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,428 | +4.2% |
| 2024 | $14,805 | +2.7% |
| 2023 | $14,413 | +1.8% |
| 2022 | $14,159 | -9.2% |
From:
To:
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1970
71 Isabella Ave
Residential
73 Linnet St
Residential
62 Isabella Ave
Residential
47 Isabella Ave
Residential
68 Isabella Ave
Residential