Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $16,622 | +4.2% |
| 2024 | $15,950 | +2.7% |
| 2023 | $15,528 | +1.8% |
| 2022 | $15,255 | +28.1% |
Year Built: 1920
80 W 5th St
Residential
74 Avenue C
Residential
72 Avenue C
Residential
118 Broadway
Residential
104-106 Broadway
Residential