Property Sale
Sale
$332,450
From:
To:
Sq Ft2,302DeedBook 8808, Page 705Recorded8/31/2011
From:
To:
Year Built: 1910
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,101 | +4.2% |
| 2024 | $11,612 | +2.7% |
| 2023 | $11,305 | +1.8% |
| 2022 | $11,106 | -12.2% |
From:
To:
Year Built: 1910
82 W 10th St
Residential
74 W 12th St
Residential
127 W 6th St
Residential
14 W 6th St
Residential
319 Jf Kennedy Blvd
Residential