Skip to content

W 1st & 2nd StBayonne, NJ 07002

Last Sale Date
May 29, 2024

Property Information

Block373
Lot3
Qualifier---
CountyHudson
MunicipalityBayonne City
Tax Map Page---

Building Details

Building Class10

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:$386,800
100%
Total Assessment$386,800

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$10,815+4.2%
2024$10,378-2.4%
2023$10,636+1.8%
2022$10,449+137.4%
Property History

Property Sale

Sale
$0