Property Sale
Sale
$195,000
From:
To:
Sq Ft720DeedBook 9354, Page 185Recorded11/1/2018
From:
To:
Year Built: 1985
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,019 | +4.2% |
| 2024 | $4,816 | +2.7% |
| 2023 | $4,689 | +1.8% |
| 2022 | $4,606 | -6.2% |
From:
To:
Year Built: 1985
1001 Avenue C
Residential
1001 Avenue C
Residential
1001 Avenue C
Residential
53 W 48th St
Residential
53 W 48th St
Residential