Skip to content

1050 Jf Kennedy Blvd(Unit S01)Bayonne, NJ 07002

Last Sale Date
May 21, 2024

Property Information

Block83
Lot1
QualifierS01

Sq Footage---
Acreage0.5

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:$520,000
100%
Total Assessment$520,000

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$14,539+4.2%
2024$13,952+2.7%
2023$13,582+0.0%
2022$13,582
Property History

Property Sale

Sale
$0