Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,578 | +4.2% |
| 2024 | $8,231 | +2.7% |
| 2023 | $8,014 | +1.8% |
| 2022 | $7,872 | -5.6% |
Year Built: 1920
1158 Jf Kennedy Blvd
Residential
179 Avenue B
Residential
135 W 57th St
Residential
139 W 57th St
Residential
95 W 43rd St
Residential