Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,569 | +2.0% |
| 2024 | $13,297 | +2.5% |
| 2023 | $12,974 | -1.6% |
| 2022 | $13,188 | -6.3% |
Year Built: 1900
433 Hamilton St
Residential
300 Davis Ave
Residential
106 N Fifth St
Residential
311 Davis Ave
Residential
201 N Fifth & 508 Ham St
Residential