Property Sale
Sale
$0
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,130 | +2.0% |
| 2024 | $9,927 | +2.5% |
| 2023 | $9,685 | -1.6% |
| 2022 | $9,845 | -14.9% |
725 Harrison Ave
Commercial
231 Harrison Ave
Commercial
104 Harrison Ave
Commercial
209 Harrison Ave
Commercial
614 Harrison Ave
Commercial