Property Sale
Sale
$795,000
DeedBook 8753, Page 429
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,555 | -0.6% |
| 2024 | $2,571 | +40.1% |
| 2023 | $1,835 | -0.4% |
| 2022 | $1,842 | +4.5% |