Property Sale
Sale
$167,000
DeedBook 5660, Page 206
Year Built: 1932
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,701 | -0.6% |
| 2024 | $12,781 | +40.1% |
| 2023 | $9,124 | -0.4% |
| 2022 | $9,158 | +4.5% |
Year Built: 1932
832 Pavonia Ave.
Residential
223 Harrison Ave.
Residential
463 Pavonia Ave.
Residential
154 Carlton Ave.
Residential
222 Harrison Ave.
Residential