Property Sale
Sale
$1,610,000
From:
To:
Sq Ft4,076DeedBook 9392, Page 45Recorded4/2/2019
From:
To:
Year Built: 1887
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2023 | $24,079 | -0.4% |
| 2022 | $24,169 | +5.7% |
| 2021 | $22,868 | +3.5% |
| 2020 | $22,088 | +114.9% |
From:
To:
Year Built: 1887
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.