Property Sale
SaleMulti
$450,000
Sq Ft660DeedBook 9774, Page 429Recorded9/28/2023
Also conveyed in this deed
1 parcelAlso conveyed in this deed
1 parcelYear Built: 1940
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,983 | -0.6% |
| 2024 | $3,002 | +40.1% |
| 2023 | $2,143 | -0.4% |
| 2022 | $2,151 | +4.5% |
Also conveyed in this deed
1 parcelYear Built: 1940
109 Stuyvesant Ave.
Residential
340 Fairmount Ave.
Residential
340 Fairmount Ave.
Residential
340 Fairmount Ave.
Residential
2700 Kennedy Blvd.
Residential